yeşilköy lavabo açma

Yeşilköy lavabo açma firması olarak lavabo giderlerine sıkışmış olan yabancı atıkları kameralı lavabo açma hizmeti vererek açmaktayız. Lavabo borusu açma işlemleri yapan firmayız. Lavabo tıkanıklığının sebebi , kireç , yağ , mendil ve gıda artıkları olabilir. Daire lavabo gider borularını açmak için atık su kanalı içindeki nesnelerin gözlenmesini sağlayacak kamera ile incelenmesi gerekir. İncelendikten sonra da gerekli olan bütün onarım işlemlerine hızlıca geçiş yapılır.

Yeşilköy Tıkanıklık Açma

Bakırköy Yeşilköy lavabo açma kameralı cihazla yağ tutmuş lavabo borusu tıkanıklığı açan servistir. Pis suyun lavabo kanalında tıkanması , gitmemesini sağlayan yabancı cisim ve çeşitli atıklardır. Kanal içini oldukça daraltacak kıvamdaki lavabo tıkanıklığı şikayetini aşmak için yağ tutmuş lavaboyu temizleme işleminde robot makine ve basınçlı su makine sistemlerini birlikte kullanabiliriz. Kanal içerisinde atık sular olduğu sürece basınçlı su makinesi kullanımı geri tepmeye yol açabilir. Fakat atığın ilerletilmesini sağlayacak lavabo kanalı açma robotu ile yay kullanarak pimaş yıkama işlemlerinde bu tip aksaklıklar olmaz. Ağır kalan ve kanalın içindeki nesneleri cihazın yayının iyice çevrelemesi ve kanal içindeki nesneleri oynatarak, yapıştıkları yerden alınması, gider kanalı içinde ilerletilmesi orantılı güç verilen makine ile yapılır. Ayrıca basınçlı lavabo kanal yıkama makinesi 120 bar basınca getirilerek bu adımdan sonra uygulanırsa ne kadar yağlanmış ve iyice sert durumdaki nesnelerin de güzel bir şekilde temizlenmesi yapılabilir.

Yeşilköy lavabo açma pratik ve garantili bir şekilde tıkalı lavabo açma servisi veren firmadır. Garantili olarak verdiğimiz hizmetler sayesinde onarımlarda bir sıkıntı olsa bile tekrardan ücretsiz olarak servis vermekteyiz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55