fıstıkağacı lavabo açma

Fıstıkağacı lavabo açma firması olarak pimaş borularında oluşan tıkanıklıkları makineli lavabo tıkanıklığı açma servisimiz sayesinde açıyoruz. Tıkanan lavaboyu açmanın makineli doğal yolunu sunmaktayız. Tıkanan lavaboyu açmak için kimyasal ilaçlar gibi yöntemleri kullanarak aslında sorunu ötelemiş olursunuz. Tek seferlik ve lavaboyu kırmadan pimaş açma işlemler ile sorunu kökten ve zararsız bir şekilde yok etmekteyiz.

Fıstıkağacı Tıkanıklık Açma

Üsküdar Fıstıkağacı lavabo açma lavabo su pimaş açıcı robot kullanan tesisaçıdır. Tıkanmış lavaboyu açmak için her gün bizi arayabilirsiniz. Lavabo için uygun uygun lavabo açıcı ilaç dökme gibi çalışmalar yapmaktayız. Kanalın içerisine takılacak ve ilerletmesi yapılacak olan kamera ile lavabo giderinden dikkatlice bir şekilde kamera görüntüleri elde ederiz.Lavaboyu temizleyen makine iki tanedir. Fayansı ve duvarı kırmadan lavabo su giderini açmak için kanala robot makinemizle bütünleşik ve eklenebilir çelik halata sahip gider içerisine takılan kıvrımlı yay ve onun ucuna da açıcı aparat takılarak atıkların bulunduğu bölgeye göndeririz. Atık kümesini pimaşın ortasından başlayarak uzaklaştırabilecek ve kenarlara herhangi bir zararı olmayan bu makinedeki yaya cihaz titreşim uygular ve basınçlı su makineleri ile lavabo su giderinde temizlik işlemlerinin yapılması sonucunda da tertemiz tesisat sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Fıstıkağacı lavabo açma ekonomik fiyatlarla lavabo gideri açıcı firmadır. Makine olmadan lavabo açma işlemleri son derece risklidir. Yay takıldığı zaman kamerayla görüntü alınamaması sonucunda ne kadarı temizlendiği bilinemez. Fakat biz yaptığımız işi teyit edebilecek donanıma sahibiz. Bu yüzden de en çok tercih edilen firmalardan bir tanesiyiz. 0216 612 55 90 numaralı telefondan bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55