emirgan lavabo açma

Emirgan lavabo açma firması olarak iç kısmı tıkalı durumda olan lavabo borularını kırmadan lavabo açma servisi vererek açmaktayız. Kanal içlerindeki atıkları kanalizasyona gönderme cihazı kullanan firmayız. Alman markalı cihaz kullanırız. Spiral tel son derce uzundur. En küçük çaptaki lavabo kanalında bile kırmadan ve içten zedelenme gibi unsurlarda bulunmadan teli kanal içine yerleştirir ve çalıştırırız. İlk başta küçük bir mesafe ilerler ve atığa denk geldiği anda dönerek atığı delme özelliğini çalıştırır ve oradaki birikinti uzağa doğru gider. Biz devamını getiririz ve sizlere mükemmel lavabo tıkanıklığı açma çalışmasını İstanbul’da sunmaktayız.

Emirgan Lavabo Açma Ustası

Sarıyer Emirgan lavabo açma lavaboyu tıkayan saç, sakal ve yemek artıkları gibi maddelerin yerlerini hatasız görmek için kameralı lavabo açma ile ilk adımı başlatırız. Oldukça küçük kablo çaplarına sahip bir düzeneğe kamera yerleştiririz. Onu sarkıtır, daha derinlere inmesini sağlarız. Yerleri tek tek bulunan ve bizim tek temizlediğimiz sakal veya peçete artıkları değildir. Orada farklı nesnelerde olabilir. Yemek artıklarından tutun da, kanalizasyona karışması gereken ne varsa orada birikmiş ise bizim yapabileceğimiz ilerlemesini püskürtme özelliği olan bir basınçlı su motoru ile yıkamaktan geçmektedir. Biz hemen lavabonun kenarından bu sistemi yönlendiriyor ve en sıkıntılı alanlarda kullanılmasına özen gösteriyoruz.

Emirgan lavabo açma uzmanlarımız ile onarıma ve tadilat masrafları olmadan sadece temizlik anlamında üstümüze düşen görevi hızlıca yerin getirme amacındayız. Bir kere deneyin ve farkı çalışma sonrasında hemen göreceksiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55