bağcılar kazım karabekir lavabo açma

Bağcılar Kazım Karabekir lavabo açma firması olarak lavabo pimaş borularının içerisine atılmış olan yabancı maddeleri tıkalı lavabo açma servisimiz ile temizlemekteyiz. Lavabodan tepen su sorununa çözüm sunan cihazlı tesisatçı firmasıyız. Bu lavaboyu açan usta profesyonel olmalı ve pimaş temizleme makineleri kullanmalıdır. Uygun fiyatlı tarifelerimiz ve kanal içindeki tıkanmaları kamerayla inceleyerek sorunun ne olduğunu anlamalı , ondan sonra direkt temizlemeye çalışmalıdır. Bizler bu anlatmış olduğumuz işlemleri dikkatli bir şekilde uygulamaktayız.

Kazım Karabekir Lavabo Açma Ustası

Kazım Karabekir lavabo açma lavabodaki tıkanıklığı kamerayla açan servisiz. Lavabodan su geri geliyor ise kameranın pimaş borularına takılması sonucunda diğer aparatlarla ilerletilmesi sağlanır. Son derece küçük ve pimaş boru içlerinde bile kolayca bükülebilen , uzun alanlara rahatlıkla geçebilen bu sistemler ile sorunun kaynağı atıkların nerede olduğu ve uzaklığı bulunur. Hatta lavabo giderinde kırık , çatlak olan boruları kamerayla kırmadan bulma işlemleri de yaparak onarım için bazı ilaçla kapatma veya tadilat yaparak da problemleri çözebiliriz. İşlemlerimiz kısa sürede tamamlanır ve lavabodaki kanala robot makinemizde bulunan açıcı yayın ucu takılarak uzun kıvrımlı yayın da kanal içine gönderilecek titreşim ile pimaş borularının temizlenmesi yapılır. Atıkların kanalizasyona giderken borulara zarar vermeden gider tıkanıklığı açma için basınçlı su makinesi veya küçük kıvrımlı yaylar ile elimizin ulaştığı bu bölgeleri de temiz duruma ulaştırabiliriz.

Bağcılar Kazım Karabekir lavabo açma işlemini yapan ustalarımız son derece profesyonellikle çalışmaktadır. Amatör olarak yapılan lavabo açma işlemleri son derece zayıf netice verir ve kısa sürede tekrar tıkanması olasıdır. Fakat bunu önlemek için 1 yıl garanti verdiğimiz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55