sancaktepe lavabo açma

Sancaktepe lavabo açma firması olarak giderlerin içerisine atılan yabancı nesneler yüzünden tıkanmış durumda olan lavaboları hasarsız şekilde temizlemek için makineli lavabo tıkanıklığı açma servisi sunuyoruz. Mutfak lavabosunda sürekli tıkanıklık olmasını açan firmayız. Mutfakta gider taşmalarını önlemek için nerede durgunluk varsa bulmak gerekir. Örneğin, süzgecin hemen altındaysa gider içine kamera takılır ve gerekirse sökülür güzelce temizlenir. Makine takılırken sızdırmazlık testleri yapılır ve doğru kavis verilir. Fakat pimaş içinde ise beton içi sistem olmasından dolayı basit teller ile işlem yapmak risklidir. Çelik lavabo açma teli kullanılır ve cihaza takarız. Eklenecek birden fazla tel ile uzaktaki pimaş tıkanmalarına tamamen erişiriz. Çok geçmeden kanaldaki doluluğu ilerletecek kısma ulaşır ve orada yalnızca tel cihazın titreşim vermesini sağlarız. Orta kısmı bu şekilde temizlerken kenarları su püskürtme makinesi ile kanalizasyona göndeririz.

Sancaktepe Tıkalı Lavabo Açıcı

Sancaktepe lavabo açma lavabo açıcı kimyasal kullanmadan makineyle gider açma işlemleri yapmaktayız. Lavabo pimaş onarıcı işlemler atık kirlenmelerinin tam haliyle ilerlemesi içindir. Lavabo pimaşında inceleme yapılması, tüm nesne birikmelerinin yerlerinin bulunması ve o nesneyi gerekirse geri çekme, parçalama, ilerletme gibi işlemler çok fonksiyonlu cihazlar ile yapılmaktadır. Robot sistemdeki özel titreşim iletici yaylar ile atıkları uzaklaştırarak sıkışma yaptıkları bölgeleri temizlemek her zaman yaptığımız işlemdir. Gider borusunda taşma, geri tepme gibi pek çok sorun içinde kameralarla kontrol ve özel yay, tel ekipmanı ile yine lavabo tesisat giderini kırmadan açma işlemleri yapmaktayız.

Sancaktepe Lavabo Açan Usta

Sancaktepe lavabo açma kameralı robot makineler kullanan servisiz. Tıkalı lavabo giderlerini garantili olarak temizleme yapmaktayız. Lavabo plastik kanalı hasar içinde bırakılmadan kanal çapı ile cihazın yayını karşılaştırdığımızda sorun oluşturmayacak daha küçük çaplı lavabo gider açma yayı kullanıyoruz. Tüm lavabo açan firmalar robot sistemi kullanmaz ve köklü bir firma olarak ekiplerimiz bu yönde özel eğitim almışlardır ve bu hizmeti sizlere de tavsiye etmekteyiz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55