kağıthane lavabo açma

Kağıthane lavabo açma firması olarak robot cihazlarla tıkalı durumda olan banyo ve mutfak lavabo giderlerini temizlemek için tıkalı lavabo açma hizmeti sunmaktayız. Lavaboyu kırmadan açıcı robotlar kullanmaktayız. Lavabonun sürekli tıkanması nasıl önlenir? Lavaboyu kırmadan tespit eden kameralar ile kanal içindeki tüm nesneler dikkatlice bulunur. Gider için kameralar yemek artıkları, temizlik ürünleri, saç ve sakal kısacası ne varsa görüntülü almamızı sağlar. Bir arada ve oldukça yoğun durumda yer alan nesneler için ekiplerimiz kanal içine özel yaylar göndeririz. Giderin altından başlayarak kanalın içine ve derinlerine kıvrımlı yay takılmasıyla bu yaydaki titreşim ile daha ileriye ulaşmasını sağlarız. Atıkları ittirerek, bir arada duran nesneleri yok ederek atıkları kanalizasyona göndeririz ve herhangi bir tadilatta kesinlikle yoktur.

Kağıthane Lavabo Tıkanıklığı Açma

Kağıthane lavabo açma ekiplerimiz küçük bir kablo ile lavabo tıkanıklığını bulabilirler. Lavabo borusunda tıkanıklığın nerede olduğunu anlayabiliriz ve lavabo açma makineleri ile de işlemin kırılmadan yapılmasını sağlarız. Olmadık fayansları kırarak size zorluk çıkartan firmalardan değiliz ve analizlere çok fazla önem vermekteyiz. Ayrıca lavaboyu tıkama imkanı olan ne kadar madde varsa yine kamera başlığı taşıyan o kablonun ucuna başka bir parça ekleyerek de tamamen temizlenmesi mümkündür. Amacımız sorunsuzca atıkları bulundukları yerden kısa sürede oradan uzaklaştırmaktır ve bunu da hızlı ve pratik bir şekilde yapmaktayız.

Kağıthane Tıkanmış Lavabo Açma

Kağıthane lavabo açma firmamızla internet sitemizde bulunan numaralardan bizlere direkt ulaşabilirsiniz. Lavabo açma fiyatlarımız da sitemizde mevcuttur. İşlemlerimiz her türlü firmamız tarafından garanti altındadır. Garanti süremiz de bir yıl boyunca devam etmektedir. Her türlü tuvalet, banyo, küvet ve lavabo gibi yerlerde oluşan tıkanıklıkları açmak için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55