beykoz lavabo açma

Beykoz lavabo açma firması olarak lavaboların iç kısımlarında biriken yabancı atıkları temizlemek için tıkalı lavabo açma servisi sunmaktayız. Kırmadan robotla kanal, lavabo açan firmayız. Lavaboya dökülen yağlar, bulaşık artıkları, sakal, bıyık, lavaboyu tıkar mı? Kanaldaki birikme durumu atıklardaki fazlalık ve durağanlığa eş değerdir. Atık genişliği birikme nedeni ile daha kalın hale gelir ve suyun geçişini bile engelleyerek taşmaya neden olur. Uzun sakal, saç artıkları, lavabo borusunun üzerinde biriken cisimlerin lavaboya gönderilmesi gibi hatalar yer alabilir. Tüm bunları lavabo açan tesisatçı bularak lavabodan gelen koku kaynağı olan atıkları da silindir yapı içerisine sığabilecek yay, açıcı sistemleri göndererek iç kısmı tamamen temizlemektedir. Lavabo tıkanıklığı onarma üstüne basınçlı su sıkarak daha temiz duruma getirebiliriz.

Beykoz Lavabo Açıcı

Beykoz lavabo açma lavaboların içerine atılan atıklar yüzünden giderler tıkanmaktadır.  Bu atıklar ufak ya da büyük fark etmeksizin kanalları daraltabilir ve tıkayabilir. Bu yüzden bu atıkları lavaboya atmadan önce iki kere düşünün ve ona göre hareket etmenizi öneririz. Düşünmeden attığınız atıklar başınızı fazlasıyla ağrıtabilir. Tıkanıklık evinizde kötü kokulara yol açabilir ve süzgeçten taşma yaşanabilir. Bu da tabi ki kimsenin istemediği bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlar yaşanmadan önce bizimde yapabileceğimiz bir durum söz konusu değildir. Ama bunlar yaşandıktan sonra yapmanız gereken tek şey tıkanıklık açma firmamızla kısa sürede iletişime geçmek olmalıdır. Makineli ve robot cihazla yapılan bu temizlikler tıkanıklık bulunan lavaboda hasarsız bir tadilat şansı sunmaktadır. Bunu da yapmak için bizlerle iletişime geçmenizde fayda vardır.

Beykoz Lavabo Gideri Açma

Beykoz lavabo açma lavabonun tekrar tıkanmasını önleyen çalışmalar da yapmaktayız. Tertemiz gider hatları olan lavabo veya farklı kanal sistemlerinde yine yıkanmaya teşvik edici hatalar yapılırsa yeniden sorun oluşacaktır. Kamera kullanan İstanbul lavabo tıkanıklığı açan firma olarak hataları tek tek görüntülüyor ve isterseniz sizlere de gösterebilirsiniz. Sorunsuz çalışan gider boruları için lavabo tıkanıklığı açma servisi işleminden sonraki tavsiyelerimize uyarsanız kolay kolay tıkanma sorunu yaşamazsınız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55