tuzla lavabo açma

Tuzla lavabo açma firmamız lavaboların içerisine atılan yabancı nesneler yüzünden tıkanan giderleri temizlemek için kırmadan lavabo tıkanıklığı açma servisi sunmaktadır. Mutfak lavabosundaki tıkanıklığın sebebini kamerayla bulan firmayız. elektrikli makineyle lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibimizdeki çalışma alanı atık alan ne kadar bölge varsa bulunmasıyla başlar. Neredeyse parmak kalınlığında kamera sistemleri vardır ve pimaş içinden ilerlememizi sağlar. Betonu delmeden, yıkmadan lavabo tıkanmasını açmak için kanaldaki tüm maddelerin yerlerini tek tek buluruz. Lavabo tesisatına en yakın olan kısımdan robot cihazı kurar ve kıvrımlı açıcı yayı göndeririz. Basit tel sistemlerinde direkt sorunu görmeden çözüm üretme amaçları varken, biz orantılı titreşim yayan cihaz ile atıklar sürükler ve kanalın alt katlarındaki hatlarına ulaşmasını sağlarız. Bunu tekrar görüntü alarak teyit ederiz.

Tuzla Lavabo Açıcı

Tuzla lavabo açma tıkalı olan pimaş gideri makineyle açan firmayız. Lavabo tıkanıklık sorununu düzeltmek ve onarmak için lavabo pimaş içine kamerayla inceleme işlemleri yapılır. 5-10 dakikalık atık ve tesisat sorunlarını araştırmasından sonra onarılacak gider varsa bunun bilgisi sizlere gösterilir ve yol haritası çizilir. Yalnızca lavabo pimaşının tıkanması varsa zaten görüntü aldığımı bölgeye onu en iyi delebilecek, parçalayabilecek ve ilerletebilecek cihaz ünitesi izleriz. Kıvrımlı yay eklenebilecek aparatlarda seçici ve problemi çözmek için kullanır, o mesafeye tadilat yapmadan ulaşır ve cihazın bu yayına titreşim verilmesini sağlayarak ilerletiriz. Atık kanalda ilerler ve lavabo pimaşında duran atık sular bu hareketin sonunda lağım sistemlerine akıp gidecektir.

Tuzla Lavabo Gideri Açma

Tuzla lavabo açma mutfak lavabo gider temizliği için robot kullanan firmayız. Yalnızca basit bir tel ile sonuç almak mümkün değildir. Piyasada bunun çok altında ucuza tel sarkıtılır ve gider içinde çatlama, kırılma riskleri de bulunmaktadır. Yayın tüm atıkları her zaman alamadığın ve bunu tamamlamak için geride kalan küçük nesneleri yıkayarak temizlemek amacıyla basınçlı su makinesi kullanırız. Neredeyse ilk günkü gibi atık maddelerden arındırılmış hali ile sorunsuz kullanabileceksiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55