Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı açma küvet içine ister istemez anlarda bazı malzemeler düşürebiliyoruz. Saç, sakal artık hayatımızda değişmez bir parça oldu fakat küpe, toka, yüzük derken geniş lavabo evyesinden uzaklaşabiliyor. Eğer hızlı olursanız girdap denilen gırtlak borusundayken yakalayabilirsiniz, bunu başaramadıysanız musluğu kapatın ve bizi arayın, incelemelere başlayalım.

İstanbul Lavabo Açma

Lavabo tıkanıklığı açma yüzük örneği ile devam edelim. Yer çekiminden dolayı dikey ve aşağı yönlü eğimli hatlarda suyun da önemli katkıları ile ilerleyebilir ve birkaç metre ötede yine boru eğimine bağlı kalacak şekilde durabilir. Önemli olan ilk 30 metre içinde yer alması ve daha fazla uzaklaşmamasıdır. Cihaz gönderilir ve pense tarzında ve bu aleti andıran uç başlığı takarız aynı zamanda kamerada olduğu için yüzüğü aramaya başlarız. Bulduğumuzda kıskaca tutturur ve cihazı geri çekeriz. Lavabo tıkanıklığı açma gibi işlemler için tesisatçıları aramak istemiyorsanız kullanılan kimyasal temizleyicilerin en kaliteli olanlarını denemelisiniz. Bazıları sıvıdır yada toz haldedir ve siz temizlerken tam çözünmez, erimez yada köpürmez, ağırlık oluşturup boruya takılabilir. Ayrıca kolayca erimeyen kâğıt havlular, yabancı kesici iğne, toka gibi cisimleri atmamaya çalışmalısınız. İstanbul lavabo açma firması olarak her zaman yanınızdayız.

Lavabo tıkanıklığı açma en gözde aygıt leğen yada küvet gibi tasarımlara sahip lavaboları asla yerinden oynatmadan gider içine sığabilmesi, ilerlemesi, araştırma, gözlem, tıkalı hatları açabilmesi ile göz dolduran kanal açıcı robottur.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55