sultangazi lavabo açma

Sultangazi lavabo açma firması olarak mutfak, banyo ve daha başka yerlerde tıkanmış durumda olan lavaboyu açmak için kırmadan lavabo açma servisleri vermekteyiz. Lavaboların tıkanması açan profesyonel servisiz. Eskisi gibi kırıp dökerek yapılan tesisat işlemleri geride kaldı. Bu işlemler artık son teknoloji lavabo açma cihazlarıyla yapılmaktadır. Lavaboların içerisine atmış olduğunuz yağ, saç, sakal, çay çöpleri ve daha birçok atık giderde sıkışarak borunun tıkanmasına neden olmaktadır. Siz her ne kadar borunun içinden kanalizasyona akıp gittiğini düşünseniz bile belli süre sonra bu atıklar artık belli bir noktada toplanarak tıkanıklık oluşturacak hatta su kaçağına bile neden olabilir. Bunların önüne geçmek sizin elinizdedir.

Sultangazi Tıkanmış Lavabo Açma

Sultangazi lavabo açma tıkanmış gider borusunu kırma dökme işlemi yapmak yerine robot makineli cihazlar açan firmayız. Tıkalı durumda olan gider borusunu açma işlemine geçmeden önce boruda bir araştırma yapmaktayız. Bu araştırma borunun tam nerede tıkandığı ve borunun çapının neden kadar olduğunu öğrenmek için yapılmaktadır. Bu analiz bittikten sonra ise robot cihazın çelik kıvrımlı yayını gidere göndermekteyiz. Bu yay lavabo borusunun çapından daha küçük olduğu için boruya zarar vermeden atığın bulunduğu bölgeyi delerek kolayca açmaktadır. Borunun içerisine vermiş olduğumuz basınçlı su ile de borunun içerisinde kalmış olan son atıkları kanalizasyona göndermekteyiz.

Sultangazi lavabo açma işlemlerinde gerekli özel gösterilmediğinde bazı noktalardan su sızıntıları da meydana gelebilir. Tıkanıklık sorunu zaten büyük bir sorunken üstüne bir de su kaçağı sorunu meydana gelirse işiniz gerçekten zor olacaktır. Yapmanız gereken tek şey tıkanıklık sorunu ile karşılaştığınızda yani lavabodan kötü koku geliyorsa ya da musluktan akan su lavabo süzgecinden geri çıkıyorsa kendiniz açmaya çalışmak yerine profesyonel bir tesisat firmasını arayınız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55