beykoz çengeldere lavabo açma

Beykoz Çengeldere lavabo açma servisi olarak lavaboların pimaş borularında yer alan yabancı maddeleri temizlemek için robotla lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Lavabo tıkanıklığı açma kanalın içindeki pimaş geçiş borusunu tıkayan nesnenin ilerletilmesini sağlamaktır. En başarılı lavabo kanalında temizlik yöntemi kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistemi ile yapılandır. Her gün tıraş olunan lavabonun tıkanması, saçları koparak lavabo kanalına düşmesi ve suyunun yükselmesi ve daha pek çok gıda ve yabancı türdeki nesneleri alttaki gider borusunun çıkartılması ve kamera yerleştirilmesi ile konumlarını hızlıca buluruz. Orada etkili diyebileceğimiz sürtünme kuvvetinin oluşturulması gerekir. Bunun için ise spiral tel kullanırız. Robot aygıtın birbirinden işlevsel 29 tane daha aparatı vardır “lavabodan suyun geri gelmesi” problemine kesin çözümdür. Tüm oluşumlar hızlıca ilerletilir ve bunun mutlaka tekrar bir kamera ile bakılması ile incelenmesini yaparız. Yoğun diyebileceğimiz su aktarımları ile lavabo giderine yapışan yağ kalıntılarını hemen temizleme gibi sayısız işlemlerde çok etkilidir.

Çengeldere Tıkanıklık Açma

Çengeldere lavabo açma işlemleri her zaman pimaş veya farklı gider borularında metal alaşımlı ve plastik borularda uygulanmaktadır. Atıkları tamamen çevreleyen, kenar bölgeleri başta olmak üzere boru çapı içinde kalmış maddeleri çamurumsu veya sert olsa bile yerinden oynatılamaz düzeyde yer aldığını düşünseniz bile tamamen açabilmemiz mümkündür. Aslında bunu uygulamak için robot açıcı tekniklerine de küçük bir giriş yapmamız gerekiyor. Lavabonun evyesini yani suyun ilk döküldüğü kısmı bilirsiniz. Onun hemen altında lavabo gövdesi, ayakları veya tamamen dışta bulunan gider kısmı vardır ve buradaki temizlik son derece bizim için kolaydır. Fakat sonraki aşama yani duvar içlerindeki yollarda ise etrafı kırmadan tam 30 metre civarında cihazımızı göndererek açabileceğimizi, atıkları gerekirse su basarak dağıtabileceğimizi biliyor musunuz?

Beykoz Çengeldere lavabo açma servis imkanlarımız ve çalışma sistemlerimizden yararlanın ve karşınıza bu sorun yaşadığınız tesisata benzer bir sıkıntı daha çıkmasın. Atık tespiti ve temizlemesi aşırı zor değil yalnız elimizdeki cihazları kullanmayan tesisatçıları tercih ederseniz asıl zorluk o andan itibaren başlayacak demektir.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55