pendik lavabo açma

Pendik lavabo açma firması olarak gider borularının içerisine atılmış olan yabancı artıkları temizlemek için robotla lavabo gideri açma servisi sunmaktayız. Tıkalı lavabo açma işlemleri sayesinde her zaman başarı ve en iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Tıkanmış lavabonun onarım ve tespit aşamalarını çözümlerini gerçekleştirmek zordur. Bunun için hızlı ilerlemek yerine tüm her şeyi göz önüne alarak bir onarım aşaması tercih ederiz. Ki bu tercihimiz sayesinde de hızlı, ileri düzey ve sonucu güçlü bir onarım aşaması da her zaman elimizin altında yer edinmektedir. İşte bu sebepten dolayı bir an önce bizimle iletişime geçmenizi isteriz.

Pendik Tıkanmış Lavabo Açma

Pendik lavabo açma lavabo pimaş açıcı robot kullanan servisiz. Tıkanmış lavaboyu açmak için her gün bizi arayabilirsiniz. Lavabo için uygun lavabo açıcı ilaç dökme gibi çalışmalar yapmaktayız. Kanalın içerisine takılacak ve ilerletilmesi yapılacak olan kamera ile lavabo giderinden dikkatli bir şekilde kamera görüntüleri elde ederiz. Lavaboyu temizleyen, açan makine iki tanedir. Fayansı, duvarı kırmadan lavabo su giderini açmak için kanala robot makinemizle bütünleşik ve eklenebilir çelik halata sahip gider içine takılan kıvrımlı yay ve onun ucuna da açıcı aparat takarak atıkların bulunduğu bölgeye göndeririz. Atık kümesini pimaş ortasından başlayarak uzaklaştırabilecek ve kenarlara herhangi bir zararı olmayan bu makinedeki yaya, cihaz titreşim uygular ve gerek görülür basınçlı su makineleri ile lavabo su giderinde temizlik işlemlerinin yapılması sonucunda da tertemiz sistemlere kavuşabilirsiniz.

Pendik lavabo açma garantili bir şekilde lavabo tıkanması açma yapan tesisatçı firmasıyız. Lavaboya atılan atıklar yüzünden tıkanan yeri noktasal tespit yaparak kameralı cihazlarla kırma dökme yapmadan tıkalı olan borunuzu açmaktayız. Mutfak gideri açma hizmeti vererek sizlerin en az hasar ve maliyetle lavabosunu açıyoruz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55