sarıyer lavabo açma

Sarıyer lavabo açma servisimiz lavaboların içine atılan atıklar yüzünden tıkanan giderleri temizlemek için lavabo gideri açma hizmeti sunmaktadır. Lavabo gider borularının iç kısmı yani eni küçük olduğu için tıkanmaya elverişli bir yerdir. Yani bu demek oluyor. Şöyle ki giderin içinin küçük olması atılan az atıklardan bile tıkanmasına neden olabilmesi demektir. Yani lavaboya çok fazla bir şey atmasanız bile gider içi ufak olduğu için çok az attığınız atıklar bile belli bir süre sonra boruyu tıkayacaktır. Bu yüzden borunun içerisine attığınız atıklara dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer ki dikkat etmezseniz lavabonuz tıkanacak belli bir süre sonra kötü kokular yayılacak hatta boruda su sızıntısı bile meydana gelecektir

Sarıyer Tıkanmış Lavabo Açma

Sarıyer lavabo açma tıkanan lavabo kanallarını kırmadan açmaktayız. Kameralı lavabo tıkanıklığı açma cihazlı ile kanala bakmaktayız. Atıklar yapıştığı yerde durmaya başlarsa tıkanıklık aksaklıkları yaşanacaktır. Yalnız daralmış lavabo borusu için robot cihaz kullanımı yaparak kıvrımlı yay takılması sonucu kirleri alabiliriz. Özel kimyasal sıvı ile bahsettiğimiz yayın robot cihazın pimaşa gönderilmesi ile çok zor kirlerin borudan alınmasını sağlayabiliyoruz. Kıl, saç veya yabancı cisimler gibi nesneler için duruma göre su püskürtmesi yapılması sonrasında yıkanması veya geri çekilmesi gibi ince işçilik isteyen sayısız işlemlerimiz lavabo açan tesisatçı firmamız ile otuz metreye kadar kanal içinden uygulamalı olan bu sistemlerimizde yer almaktadır.

Sarıyer lavabo açma işleminde teknolojik cihazlarla hizmet vermemiz fiyatlarımızın artması anlamına gelmemektedir. Kırmadan yapmış olduğumuz işlemlerde de ekonomik fiyatları sizlere sunmaktayız. Sarıyer ilçesinde hizmetimiz olup aynı gün içerinde Sarıyer’in tüm semtlerine hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hepsi kaliteli bir şekilde ve profesyonel ustalarımızca yapılmaktadır.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55