ümraniye atatürk mahallesi lavabo açma

Ümraniye Atatürk Mahallesi lavabo açma firması olarak tıkalı durumda olan lavabo kanal borularını açmak için robotla lavabo açma servisi vermekteyiz. Lavabodaki tıkanmanın sebebi her zaman basit olmayabilir. Küçük kıl, sakal, saç ve bulaşık kalıntıları lavaboyu tıkayabilir. Peki aslında kirlenme daha uzaktaki lavabo pimaşında sıhhi tesisat arızası ise ne yapılacak. Bizler kameralı lavabo tıkanıklığı açma sistemi ile lavabonun gider içine otuz metreye kadar kanalda araştırma yapmaktayız. Arızalı noktalar tespit edilirken kırık ve çatlak araştırması yapılır. Atık parçalama işlemlerinde ne pimaş ne de beton kısımlar kırılmaz. Dıştan basınç testi uygulanarak lavabo giderinde kaçak noktaların varlığını bile cihaz ile bulabiliriz.

Atatürk Mahallesi Tıkanıklık Açma

Atatürk Mahallesi lavabo açma ile su tesisat kanalı temizleme işlemlerindeki teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Teknoloji yönünü lavabo tesisatı yıkama işlemleri ile birleştiren firmamız ile tıkanmış lavabo açmak için şebekenizden çekilecek su ile sorunsuz gider katmanlarını yıkayabiliriz. Basınçlı su fışkırtılarak ve suyun da geri çıkmasını önleyici tedbirler alarak işlemleri yapabiliriz. Tıkanıklığı geçmeyen lavabolar için lavabo açan tesisatçı ekibimiz kıvrımlı yayı takılı duruma getirirken robot cihazın da güç verilmesinden hemen sonra tüm kirli maddeleri istisnasız temizleyebilir.

Ümraniye Atatürk Mahallesi lavabo açma inceleme işlemlerinden birisi de lavabo altı gider borusu su sızdırması işlemi olup onarımları da yapmaktayız. Uzun süre lavabo tıkanması olan evlerde lavabo tıkanıklığı açan firma ile destek almamışsanız maalesef yırtılmalar ve lavaboda su damlaması sorunları da görülebilir. Yalnız onarımla tıpkı temizleme de olduğu gibi kısa sürede yapılmaktadır.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55