tuzla postane lavabo açma

Tuzla Postane lavabo açma firması olarak tıkalı durumda olan lavabo gider borularını kırmadan lavabo açma servisi vererek açıyoruz. Gider suyunun devamlı geri geldiği ve gidemediği durumlarda lavabo tıkanıklığı açan firma kapsamında garanti süreleri de verilerek indirimli lavabo tıkanıklığı açma için temizleme işlemi sunmaktayız. Musluk veya batarya olsun su giderin içerisine giderken bekleme yapmaması önemlidir. Bekleme yapıyorsa ileri vakitlerde maalesef pompa kullanıp lavaboyu açmayı deneyebileceğiniz sorunlar meydana gelebilir. Aslında pompanın lavaboyu açtığı yoktur. Tıkanmış gider suyunun ilerlemesini sağlar ve atıklar orada durur. Biz ise direkt atıklara müdahale etmekteyiz.

Postane Mahallesi Tıkanıklık Açma

Postane Mahallesi lavabo açma suyu devamlı artan, gitmeyen ve yükselen gider kanallarında kırmadan lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibiyiz. Plastik malzemeler arasında bağlantı birleşim yerleri vardır. Elimizle alakalı gider borusunu çıkartırız. İç katmana kamera gönderilmesi ile lavabodan suyun geri gelmesi problemine neyin yol açtığını bulabiliriz. O alana kameralı sistemi çıkartıp eklenecek olan tel ile buna bağlı elektronik cihazlar ile adım adım ilerletme yaparız. Bu tel borudaki silindirli yapıya uygun olup titreşimli ve ileriye yönelik içte ne kadar atık varsa parçalayarak ve uzaklaştırarak adım atmaktayız. Örneğin, küçük bir birikinti olsa biz onu hissederiz, cihazın ilerlemesini durdurur ve dönmesini sağlarız.

Tuzla Postane lavabo açma ekiplerimiz varken kanal açma süreleri gerçekten kısalacak ve bir saatten daha kısa bir sürede bile pek çok binada çözüm ürettiğimizi söyleyebiliriz. İstanbul’da tıkanıklık açma hizmeti verebilecek bir firma olduğumuzu yeniden belirtmek istiyoruz. Bizi aramanız dahilinde kampanyalı fiyatlarımızdan hemen yararlanabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55