beykoz ortaçeşme lavabo açma

Beykoz Ortaçeşme lavabo açma firmamız lavabo tesisat borularında sıkışan nesneleri açmak için tıkanmış lavabo açma servisi vermektedir. Lavabo tıkanıklığını robotla açan firmayız. Lavaboda biriken yağ ve yemek artıklarının lavaboya atılması yüzünden lavabo giderlerinde sıkışmalar ve tıkanmalar görülür. Giderin içerisinde biriken su, lavabonun içerisinde bulunan atıklarda dolayı gidecek bir yer bulamaz ve en sonunda borunun patlak vermesine sebep olur. Tıkanan boru yetmezmiş gibi bir de su sızıntısıyla uğraşmak canınızı fazlasıyla sıkabilir. Tıkanan lavabo açma hizmetimizden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ortaçeşme Tıkanıklık Açma

Ortaçeşme lavabo açma yapan birçok firma son teknoloji aletler kullanmaktadır. Bunlardan biri ve en çok kullanılan ise robot cihazlardır. Robotlu cihazlar sayesinde tıkanıklığın nerede ve neden dolayı oluştuğunu anlamaktayız. Lavabo açmada kullanılan diğer bir alet ise kanal açma makinesidir. Bu makinenin ucuna sivri bir uç takılır borunun içerisinde biriken donmuş yağlar ve yabancı cisimler parçalanır. Tıkanan boruyu açtıktan sonra tesisata yüksek basınç vererek tesisatı yıkar ve temizleriz. Yıkama işlemi tıkanmanın bir daha meydana gelmemesi için yapılır. Eski yöntem kullanan tesisatçı çağırıp fazladan hasar ve maliyet harcamak yerine kameralı tesisatçı ve son teknoloji cihazları kullanan tesisatçı çağırıp evinizi hızlı bir şekilde onarın.

Beykoz Ortaçeşme lavabo açma firmasıyla anlaşırken garanti veren bir firma tercih etmeye çalışmalısınız. İşine ve gönderdikleri ustaya güvenmeyen bazı firmalar işlerinde garanti vermezler ve bu sorunlar ileride tekrar karşılaşıp tekrar yeni bir masraf ile karşı karşıya kalmanıza olanak hazırlar.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55