tuzla içmeler lavabo açma

Tuzla İçmeler lavabo açma tesisatçı firması olarak konut içi yerlerde meydana gelen lavabo tıkanmalarını son teknoloji kameralı cihazlarla kırmadan açmaktayız. Ev ve iş yerlerinde oluşan tıkanıklıklar genellikle dikkat hatasından dolayı kaynaklanır. Yemek sonrası atılan artıklar , peçeteler , çay çöpleri ve diğer yabancı cisimlerin lavaboya bilinçsiz bir şekilde atılması lavaboyu tıkar. Bu tıkanıklıkları açmak için kameralı lavabo açma cihazı kullanırız. Bu cihazımız sayesinde monitörden tıkanıklığı rahatlıkla tespit ederek gerekli onarım işlemlerine başlarız.

İçmeler Lavabo Tıkanması Açma

İçmeler lavabo açma son teknoloji robot makinelerle tıkalı lavabo açma servisi veren firmadır. Lavaboya atılan atıklar lavabo borusunu tıkayarak orada sıkışır ve sertleşir. Mutfak musluğundan akan su bile bu atığın içerisinden belli bir süre sonra geçmez ve lavabonun içerisine tekrar dönmek durumunda kalır. Tıkanan bölgeye kameralı cihazımızı göndererek tıkalı bölgeyi bularak başlıyoruz. Mutfak lavabosundaki tıkanıklığı bulmak için tezgahın altından gönderdiğimiz kamera tıkanıklığa neden olan atıkları bizlere gösteriyor. Sonrasında  boruya göndermiş olduğumuz açıcı yay aparat atıkları borunun içerisinde parçalayarak tesisattan aşağı doğru iter ve atıkları borudan atar. Tesisatın içerisinde son olarak kameralı cihazı tekrar göndererek atık kalmış mı kalmamış mı diye kontrol edilir. Son aşama da ise tesisata vermiş olduğumuz basınçlı su sayesinde borunun içi ilaçlı su ile temizlenerek bir daha böyle bir sorun ile karşı karşıya kalınmaması için önlem alınır.

Tuzla İçmeler lavabo açma kırmadan garantili bir şekilde lavabo tıkanıklığı açma hizmeti veren firmadır. Tıkanan lavaboyu 1 yıl boyunca garantili bir şekilde açmaktayız. Bu şekilde firmamız lavabo tıkanmasını güvence altına almaktadır. Ayrıca tuvalet açma , gider açma ve pimaş açma hizmetleri de vermekteyiz. 0533 355 94 93 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilir servis açtırabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55