alemdağ lavabo açma

Alemdağ lavabo açma servisi olarak kameralı lavabo tıkanıklığı açma makineleri sayesinde lavaboda oluşan atıkları parçalamaktayız. Son teknoloji kameralı robot makinelerle kırmadan tıkalı lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Tıkanan lavabolarda biriken yemek atıkları, tortu ve diğer pislikler etrafa kötü kokular yayılmasına sebep olmaktadır. Kameralı lavabo açma ihtiyacı olmadan önce alınması gereken bazı tedbirler vardır. Bunlar; bulaşıklar yemek atıklarından arındırılırken lavabo giderine kaçırılmaması, yemek yağlarının lavaboya dökülmemesi, herhangi bir cismin giderlere kaçırılmaması, inşaat halinde iken boruların doğru ve kırılmadan döşenmesi, içinde harç kalmamasıdır. Tıkanma ve zamanla oluşan kötü koku ve mikroplardan korunmak için beş yıl ve üzerinde kullanılan lavaboların basınçlı su jetleriyle belli aralıklarla yıkanması gerekir. Suyu tazyikle boruya gönderen su jetleri lavabo borularını temizleyip kalıntılardan arındırdığı için tıkanıklık olması engellenmektedir.

Alemdağ Lavabo Tıkanması Açma

Çekmeköy Alemdağ lavabo açma konusunda tıkanıklığa karşı önlemler alınmalıdır. Tıkanmayı önlemek için lavabo içerisine çamurlu yiyecekleri yıkamamak, çay çöpü dökmemek vb sayılabilir. Yağlı bulaşıkları sıcak suyla arındırarak yıkamak doğru bir davranış olmaktadır. Bu önlemler alınıp pratik yöntemler işe yaramıyorsa mutlaka tesisatçı çağırmak gerekmektedir. Uzman ekipler tarafından kullanılan teknolojik aletler tıkanıklık gibi bir sorunun kesin çözümüdür. Çünkü bu aletler sorunun kaynağına direkt olarak iner ve parçalama – püskürtme yöntemiyle lavabo giderinin tortulardan arınmasını sağlamaktadır. Tıkalı lavabonun kesin çözümü bu teknolojik aletlerdir. Eğer lavabo tıkanıklığının sebebi bu hatalardan oluşmuyorsa gider borusuna bakılması gerekilmektedir. Tıkanıklığın oluşmasını sağlayan gider borusunun durumunda onarımının yapılması şarttır. Aksi taktirde tıkanıklığın önüne geçilememektedir.

Alemdağ lavabo açma işlemlerinde vermiş olduğumuz hizmetten sonuna kadar verim alabileceksiniz. Eski ustaları çağırarak maddi ve manevi açıdan zarar girmek yerine uzman tesisatçı firmamızla iletişime geçerek servis alabilirsiniz. Yapmış olduğumuz onarım 1 yıl boyunca garanti kapsamındadır. Tıkanma açma işlemi yapmış olduğumuz yer tekrar bir tıkanma yaparsa 1 yıl boyunca ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55