zühtüpaşa lavabo açma

Zühtüpaşa lavabo açma tesisatçı firması olarak lavaboların içerisinde biriken yabancı maddelerin belli bir süreden sonra sıkışarak ve sertleşerek borunun tıkanmasına sebep olur tıkanma açma hizmeti vererek bu tıkanıklığı açmaktayız. Yemek sonrası yenilen yemek artıklarının , kullanılan peçetelerin ve diğer atıkların lavaboya atılması sonucu lavabo tıkanması açma servisi veririz. Kullanılan tekniklerimizde ve elimizde bulunan cihazların güncelliği sayesinde herhangi bir kırma dökme işlemi yapmamaktayız.

Zühtüpaşa Lavabo Açan Tesisatçı

Kadıköy Zühtüpaşa lavabo açma sorunu sizlerin yıkamış olduğunuz sebze ve meyve artıklarını , çamur ve kumlarını lavabolara dökmeden , artık yemek yağlarını lavabolara dökülmesi sonucu oluşmaktadır. Lavabo tıkanma sorununu önüne geçebilmek için lavabonun tıkanmasına sebebiyet veren maddeleri lavaboya dökmemeliyiz. Lavabo tıkanıklığını açmak için eski geleneksel yöntemler yerine teknolojinin bize sunduğu son teknoloji robotları kullanmaktayız. Atılan artıklar lavabonun içerisinde bir süre sonra birikerek sıkışır. Bu sıkışma sonrasında atıklar sertleşerek ciddi tıkanmalara sebep olur. Musluğun içerisine tıkanıklık açılsın diye dökmüş olduğunuz suda tıkanıklığı açmak yerine tekrar süzgeçten geçerek lavabonun içine geri gelir. Çünkü dökülen su tıkanmadan dolayı gidecek bir boru hattı bulamaz. Ekiplerimiz tıkanan lavaboyu son teknoloji cihazlarla açmaktayız. Kameralı cihaz sayesinde tıkanan bölgeyi hızlı bir şekilde görüntülüyoruz. Tıkanan bölgeyi bulduktan sonra açıcı yay sayesinde gider borusunda zarar vermeden atıkları parçalama işlemine geçiyoruz. Atıklar parçalandıktan sonra ise tesisata basınçlı ve ilaçlı su vererek tıkanıklığı açarak gidere rahat bir nefes aldırıyoruz.

Zühtüpaşa lavabo açma uzman personel ve makinelerle yapan birçok firma mevcuttur. Bu işlemi yapan uzman ustalar işlemlerini 45 dakika ve 1 saat arası gibi kısa zamanlar içerisinde yapmaktadırlar. Tıkalı olan boruyu kırmadan dökmeden kamera yolu ile giren usta tıkanıklığı tespit etme işlemini yapar. Daha sonra robot yolu ile tekrar tıkalı olan boruya girer ve tıkanıklık sorununa sebep veren maddeyi ortadan kaldırarak tıkalı lavabo açma servisi vermekteyiz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55