kavacık lavabo açma

Kavacık lavabo açma firmamız gider içi görünmeyen yerlerde oluşan tıkanmaları makineli lavabo tıkanıklığı açma hizmeti ile açıp temizlemektedir. Tıkanan lavaboyu açmanın makineli doğal yolunu sunmaktayız. Tıkanan lavaboyu açmak için kimyasal çözelti , ilaç gibi yöntemleri kullanarak aslında sorunu ertelemiş olursunuz. Tek seferlik ve lavaboyu kırmadan pimaş açma işlemleri ile sorunun kökten ve zararsız bir şekilde yok olacağından emin olabilirsiniz.

Kavacık Tıkanıklık Açma

Beykoz Kavacık lavabo açma kameralı tıkanan lavaboyu açma teknikleri kullanan servistir. Tıkanan lavabolar , kanal içindeki yerli yersiz alanda atıkların kanal içini olduğu gibi daraltmasına neden olur. Karbona ve özellikle bazı market ürünlerini kullandıktan sonra her türlü nesneleri olduğu gibi temizleyemez. Hatta belli ağırlığa erişmiş atıklar bir noktada çözünse bile biraz uzakta tekrar yer edinmeye başlar ve sorun devam eder. Biz ise lavabo için pimaş yıkama yapan servisler olarak kanal içine küçük bir kamera yerleştirdikten sonra sistemdeki sorunları buluruz. Örneğin , giderde çekme mi var , yerinin kırılmadan bulunması , atık alanları nerede ve ne tür olarak gözlendi gibi konularda bilgileri toplar ve soruna göre kanal içine tazyikli su makinesi ile yıkama veya kanal içine robot makinemizde ki açıcı yay ile düzenli bir şekilde atıkların ilerletilmesi gibi özel metotlar ile sonuçlar alırız.

Kavacık lavabo açma işlemleri için garanti veren firmadır. Garantili olarak yapmış olduğumuz lavabo açma işlemlerinde onarımı yapılan yerin tekrardan bir arıza göstermesi durumunda bir yıl boyunca ücretsiz olarak servis vermekteyiz. Bu serviste ustalarımız sizden hiçbir ücret talep etmeyecektir. Ayrıca tuvalet tıkanıklığı açma ve her türlü tıkanıklık açma hizmetlerini de uygulamaktayız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55