baklacı lavabo açma

Baklacı lavabo açma firmamız lavabo borularında oluşan tıkanıklıkları lavabo gideri açma cihazları ile temizleyip açmaktadır. Makineyle lavabo açma hizmet veren firmayız. Üstün temizlik , ve lavabo açma fiyatı ne kadar sorusuna uygun fiyatları olan tarifeler ve kanal içindeki nesneleri kamerayla görüntüleyerek pimaş yıkama işlemleri ile eşsiz sonuçları sizlere sunuyoruz. Her türlü profesyonellikle işimizi layıkıyla yapmaya özen göstermekteyiz.

Baklacı Tıkanıklık Açma

Beykoz Baklacı lavabo açma kameralı makineyle lavabo temizleyen tesisatçıdır. Lavabo borusu temizleme işlemi nasıl  yapılır? Sunduğumuz cihazlara hakim olan profesyonel tesisat ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz. Tıkalı lavaboları açan firma olarak kanal içine kamera takılması ve uzuna alanları bile hızlıca görüntüleyerek tıkanma bölgelerini net şekilde görüyoruz. Bu araştırma ve robot makinemizde ki açıcı yayın lavaboya hasar vermemesi en önemli artılardan birisidir. Lavabo temizliği yapan firmalarda bu yöntemlerin hepsi maalesef yoktur. Kamera atık alanlarını bulur ve o alana makinedeki yayın aparatı yani atığı delebilecek , kanal içinden olduğu gibi hareket ettirebilecek türde başlık takılır ve kanal içindeki nesnelerin kanalizasyona akmasını sağlar. Sizde bilirsiniz ki lavaboyu tıkayan şeyler atık sular değil nesnelerdir. Bu nesnelerin dikkatlice kanal içinde hareketini sağlayarak lağım borularına akmasını sağlar ve atık sularında geri çekilmesine imkan tanırız. Su makinesiyle pimaş açma işlemleri de yaparak eksik kalan bölgeleri temiz duruma getiririz.

Baklacı lavabo açma kırmadan tıkalı lavabo açma servisi veren firmadır. Baklacı tıkanıklık açma hizmetlerinde hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemekteyiz. Tıkanıklığı noktasal olarak bulur kırılmadan lavabonun açılması için her türlü önlemi alırız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55