suadiye lavabo açma

Suadiye lavabo açma firması olarak son teknoloji lavabo açma cihazları ile lavabo borularında oluşan atıkları parçalayıp temizlemekteyiz. Lavabo açma yöntemlerimiz hem hızlı hem de pratiktir. Bunun yanında kalıcı çözümlerimizin çoğu da lavabo tıkanıklığı açma aşamaları ile detaylıca araştırma şansını buluyorsunuz. Tıkanmış olan lavabo detaylı bir şekilde ilerletmek açısından her zaman verimli ve nokta atışı bir onarım yapılmaktadır. Cihazla lavabo açma profesyonel tutumlarımız sayesinde başarılı adımların atılmasına destek olacağız.

Suadiye Tıkalı Lavabo Açma

Kadıköy Suadiye lavabo açma firma olarak önceliğimiz kameralı robot cihazlarla hem tıkanmış olan lavabonunun borularını hem de evinizin tüm tesisat sistemlerini incelemektir. Bu aşamalarda esas amacımız oluşma olasılığı en yüksek pek çok sorunu önceden tespit etmek ve sıkıntısız bir şekilde hizmet alanlarımızı güçlü tutmaktır. Gerçekleştireceğimiz lavabo tıkanması açma işlemlerinde kimyasal ilaçları pek fazla tercih etmeyiz. Çünkü elimizde bulunan kameralı lavabo açma cihazı sayesinde tezgahın altından gönderdiğimiz kamera ile tıkanıklığın yerini hemen tespit etmekteyiz. Bulduğumuz bölgenini tıkanıklığını açmak için kameranın ucuna taktığımız açıcı yay sayesinde bölgede sıkışan atıkları parçalayarak kırmadan lavabo açma hizmeti sağlamaktayız. Onarımını yapmış olduğumuz yere basınçlı su vererek ayrı olarak tesisatı temizlemekteyiz. İşte bu sebepten dolayı firma olarak bizlerin kalite ve güveni her zaman aynı ölçüde devam etmektedir.

Suadiye lavabo açma robot makine gibi gelişmiş yöntemlerde tıkalı lavabo açma konularında en çok tercih edilen ve sonucunda yüzde yüz çözüme ulaşılan yöntemdir. Gidere gönderilen görüntüleme cihazı tıkanıklığın yeri ve hasarı tespit edilir , ardından gönderilen robot cihazlar ile tıkanıklığa sebep olan kalıntılar parçalanarak lavabo açılır. Boruda herhangi bir atığın kalıp kalmadığı tespit etmek için tekrar gönderilen cihazlarla borunun son durumu tespit edilir. Bazı durumlarda ise borunun su yıkama cihazları ile son kalıntıları temizlenmesi gerekmekte  en son hamle ile boru tazyikli su ile yıkanarak lavabo tıkanıklığı açma işlemi hiçbir kırma dökme olmadan ve hiçbir şeye hasar verilmeden onarımı yapılır.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55