moda lavabo açma

Moda lavabo açma firmamız atıkların tıkanıklığa sebebiyet verdiği lavabo borularını açmak için robotla lavabo açma servisi vermektedir. Tıkalı lavabo açma hizmetleri sunan firmamız teknolojiyi kullanarak lavabo tıkanıklıklarını açma konusunda uzmandır. Garantili ve kaliteli hizmet anlayışı ile lavabolara özel olarak geliştirilmiş olan robotlarla hasarsız biçimde kırma ve dökme olmadan gereken onarımı gerçekleştiriyoruz. Evlerde ya da iş yerlerinde sürekli olarak kullanılan mutfak ya da banyolarda çeşitli nedenlere bağlı olarak tıkanmalar meydana gelmektedir. Yağlanmalar ve yemek artıkları nedeni ile lavabolarda ciddi tıkanmalar söz konusudur. Bu sorun alanda ciddi kokulara ve sızıntılara neden olmakla birlikte suyun almasına da engel olur. Bu durumda uzun sürekli idare etmekte mümkün değildir.

Moda Tıkanıklık Açma

Kadıköy Moda lavabo açma hayatımızı ve yaşantımızı kolaylaştıran su gideri tesisatları, yıllar içerisinde kullanım hataları veya işçilik hatalarından dolayı evde yaşayanlara sıkıntılar yaşayabilmektedir. Eski binalarda zamanla lavabo giderlerinde biriken bulaşık kalıntıları, saç ve kıl birikintileri, yemek artıkları, şampuan ve sabun artıklarından kalanlar borunun iç kısmını sarıp tıkanıklığa sebep olmaktadır. Problem sadece eski binalarda yaşanmayıp yeni binalarda da boru içerisindeki harç kalıntıları, borunun yanlış döşenmesi ve inşaat hatasından kaynaklanan çökmelerden dolayı da tıkanıklık meydana gelmektedir. Eski veya yeni binalarda yaşanan tıkanıklık problemini çözmek için birden fazla yol vardır fakat bu yollardan bazıları geçici olup kalıcı sonuçlar verememektedir. Kalıcı çözümler için gelişmiş teknolojik cihazların kullanılması gerekmektedir.

Moda lavabo açma her gün açık durumda olan lavabo tıkanıklığı açma firmamız İstanbul’da uygun ücretler ile sizlere destek olmaktadır. Herhangi bir tesisat aksaklığı bulduğumuzda size bilgi verip, onay aldıktan sonra tadilat miktarı az olacak şekilde onarımları da hemen yapabiliriz. Komple ve zararı olmayan lavabo tıkanmalarını açmak için bizle ulaşınız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55