göktürk lavabo açma

Göktürk lavabo açma firmamız lavaboların tıkanmasına neden olan yabancı artıkları bulundukları bölgeden uzaklaştırmak için kameralı lavabo açma hizmeti sunmaktadır. Tesisat konusunda herkesin en çok sıkıntı yaşadığı konu lavabo tıkanıklığıdır. Alanında uzman ve gelişmiş teknolojik cihazları kullanan tesisat ekibinden yardım alındığında bütün tıkanıklıklar herhangi bir hasar ve sıkıntı yaşanmadan kesin çözüme kavuşturulur. Lavabo tıkanması açma işleminde kullanılan robot cihazlar hem tesisat ekibinin hem de ev sahibinin işini kolaylaştıracaktır. Lavabolardaki kullanılmış suyun giderlere oradan da kanalizasyona aktarılması ilk aşamada lavabo altına döşenen borulardan başlar. Bu borularda saç, kıl, sabun-şampuan kalıntıları ve yağlanmalardan kaynaklanan, mutfakta ise sebze-meyve artıkları, bulaşıklardaki yemek artıkları ve donmuş yağların lavaboya atılmasından dolayı meydana gelmektedir.

Göktürk Tıkanıklık Açma

Eyüp Göktürk lavabo açma kamera sistemi ile lavaboda makineli tıkanıklık açma hizmeti veren servistir. Yağlanan, tıkalı olan lavabo giderini kimyasal açıcılar yerine kamera ile bakarak lavabo giderini neyin tıkadığını bulma işlemini yapabiliriz. Boruyu tıkayan şey ne olursa olsun yerini saptar ve lavabonun içini kırmadan lavabo açma robot cihazdaki yay aparatın tamamen tesisatın içerisindeki atıkların kavramasını sağlar. Atık birikme bölgesi ne kadar sert ve birikmiş olursa olsun temiz duruma getirir ve lavabo içindeki borusu ise daha kolay ve hızlı bir şekilde yanımızda bulunan temizleme aparatları ve yine hasarsız bir şekilde düzeltilebilir. İyi eğitimli personelimiz ile tıkanmanın yerini kontrol edip, temizlemeden sonra bir dizi test yaparak tesisatı çalışır duruma getirebiliriz.

Göktürk lavabo açma sonuç olarak bakıldığı zaman lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinde her zaman aktif bir yapı ile hizmet alanlarımızı sistemlendirebilir, bu sistem düzeninde de uygun aşamalarla size başarılı hizmetler sunabiliriz. Bu hizmetlerimizi çok verimli bulacaksınız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55