üsküdar barbaros lavabo açma

Üsküdar Barbaros lavabo açma firması olarak tıkalı duruma olan lavabo borusunu açmak için robotla lavabo açma servisi veriyoruz. Makineli lavabo açma işlemlerinde eski yapılı tesisatlar da tıkanmalar ve çeşitli sıkıntılar daha fazla kendisini gösterir. Bu durum genel olarak yaşamış yerin çoğunda eski yapılı bir altyapı oluşumu bulunduğu için lavabo tıkanması açma ve benzeri türden tesisat sorunlarının daha da fazla kendisini gösterme olasılığı bulunuyor. Bizlerde kurmuş olduğumuz iletişim dahilinde bir saat içerisinde sorunun olduğu bölgeye ulaşır ve zaman kaybetmeksizin müdahale işlemlerimizi de gerçekleştirmekteyiz.

Barbaros Tıkanıklık Açma

Barbaros lavabo açma tıkalı lavaboyu en iyi açan kameralı robot cihazlar kullanırız. Lavaboda kokunun nereden geldiğini bulmak için seramik kısmın altındaki gider borusu çıkartılıp iki tarafa da bakılması gerekir ki bu işlem atık noktalarını bulmamızı da sağlamaktadır. Lavabodan kötü kokuyu bastırmak engellemek için su kaçıran gider borularını bulan kamera sistemleri ile kanal içinde araştırma yapmamız gerekir ki bu adımdan sonra onarım aşamaları olacaktır. Sınırlı düzeyde kalması ve mantıklı adımların atılması son derece önemlidir. Lavabonun s şeklindeki borusu pimaş için robot cihazdaki yaylar ile temizlenmesini sağlamak için özel bir yay gönderip bulunan noktalara aktarımı ve kanalı içinde bu yayın titreşim vermesi ile problemler çözülecektir.

Üsküdar Barbaros lavabo açma ilgili hangi gider olursa olsun zamanla mutlaka tıkacaktır. Yalnız açmak için 5-10 liralık temizlik ve açıcı ürünleri işe yaramaz. Biz ne kadar kirli veya eski tip olan giderlere sahip olursanız olun yepyeni tertemiz hale getirmek için özel sistemleri kullanmaktayız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55