Ümraniye İnkılap Lavabo Açma

Ümraniye İnkılap lavabo açma tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla lavabonuzu kırmadan lavabo tıkanması açma hizmeti vermekteyiz. ÇözümTesisat olarak aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

İnkılap Lavabo Açıcı Makine

Ümraniye İnkılap lavabo açma lavabolarımız tıkandığı zaman birçok insan kimyasal lavabo açıcılardan medet ummaktadırlar, piyasada toz veya jel olarak gayet uygun fiyatlara satılan lavabo açıcıları kullanmak çoğu kişi tarafından doğru bir yöntem gibi gözükse bile çok yanlış bir yöntemdir. Lavabo açma fiyatları çünkü bu tür asitten meydana gelmiş kimyasallar lavabomuzun içerisinde tıkanıklığa sebep olan ürünü eriterek yok etse de lavabolarımızın içerisinde olan plastik maddelerinde erimesine neden olmaktadır ve kullandığımız lavabolarımızın tıkalı lavabo tamiri için normalden çok para harcamamıza sebep olmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma böyle bir durum ile karşı karşıya kalmak istemiyor iseniz kimyasal ilaçlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Lavabo gideri açma kimyasal açıcılar boruların ek yelerinde hasar meydana getirdiği için su sızıntıları oluşmaya başlar, oluşan su sızıntısı sebebiyle evimizi su bile basabilir. Mutfak lavabosu açma apartman dairesinde oturuyorsak alt katımızdaki komşumuzun evine su sızabilir ve büyük huzursuzluk yaşamamıza neden olabilir. Ümraniye İnkılap lavabo açma firmalarından biri ile irtibata geçmeden önce lavabo tıkanıklığınızın ne boyutta olduğunu bilmeniz kandırılmamanız açısından iyi olur. Öncelikle lavabonuza kola, soda gibi asitli içecekler dökerek deneyebilirsiniz. Oluşan tıkanıklık çok küçük boyutta ise hemen sorun ortadan kalkacaktır.  bir başka basit tıkanıklık giderici işlem ise plastik pompalardır. Kullanılan plastik pompalar bazen çok faydalı olabilmektedir. Lavabo açan usta lavabonun ağzına pompayı dayayın ve lavabo nasıl açılır baskı uygulayarak devam edin, bu işlemi 10-15 kez devam ettirin. Tıkanıklık açma basit bir durumda ise hemen açılacaktır. Tıkanıklık açmak için bir sonraki işleminiz sirke ve karbonat ikilisi olabilir. Sirke ile tepkimeye giren karbonatın üzerine 1 çaydanlık kaynamış su dökerek lavabonuzu açmaya çalışabilirsiniz.

Ümraniye İnkılap lavabo açma bütün doğal yöntemleri denediniz ve lavabonuzu açmayı başaramamış iseniz geriye lavabo açma işi ile ilgilenen bir usta ile görüşmek kalmış olacaktır. işi ile ilgilenen lavabo açan firmalar kullandıkları teknolojik ürünler ile çok uygun fiyatlara çok kısa süreler içinde hizmet vermektedirler. Bu firmalar tıkalı lavabo açma işlemlerini 45 dakika ile 1 saat gibi zaman dilimleri içerisinde evinizde, iş yerinizde hasar meydana getirmeden yapmaktadırlar. Kullandıkları teknolojik ürünler termal gözetleme kameraları ve tıkanıklık giderici robotlardır.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55