okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma

Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma firması olarak tıkanmış lavabo haznesini açmak için kullanmış olduğumuz tıkalı lavabo açma makineleri sayesinde hiçbir kırma dökme işlemi gerçekleştirmemekteyiz. Arızalı ve çalışmayan lavabo için kırmadan lavabo açma çalışmaları yapmaktayız. Neden lavabom tıkandı sorusu için çok sayıda olasılık vardır. Yalnız nasıl kırmadan lavabo açılır sorusu için biraz teknolojiyi yakından takip etmek gerekir. Lavabo suları, atık biriken noktalara gelirken geri dönüşlere başlar. Asıl mesele o en ilerideki daha kronik olan atığı oynatmaktır. Özel atık delici, parçalayıcı yaylar vardır. İlgili lavabo çapı tamamen dolu olduğunu, yarım metrede genişliği olduğunu düşünün. Elimizdeki özel aparatlar il atığın orta kısmına gelerek bir pervane gibi parçalanmasını sağlayarak daha aşağı noktalara akmasını sağlayabiliriz. İstersek özel teli ile kıvrımlı yaya takarak direkt ittirme gücünü cihaza bırakıp orantılı bir şekilde temizleyebiliriz.

Okmeydanı Lavabo Tıkanıklığı Açan Tesisatçı

Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma sürekli lavabo tıkanıyor ise sebebini cihazlarla bulabiliriz. Lavabo tıkanması için kamera takıp kanallara bakılması gerekir. Kırmaya gerek olmayan işlemdir. Kanal içlerinden yine özel kimyasal ve birlikte cihaz desteği ile atık ilerletmesi yapılır. Sadece kimyasal kullanarak lavabo tıkanıklığı açan tesisatçı ekibi değiliz. Robot cihazın çok küçük çapa sahip gidere bile girilen aparatı vardır. Kıvrımlı yay bölmesine takılarak kullanılan minik uçlar sayesinde hızlı ve etkili lavabo kanal açıcı işlemleri uygulanır. Örneğin, atık kümesi bulunur ve orada kıvrımlı yaya güç verilir, atığa teması sonrasında bir arada formu ayrışır. Yoğun su basılarak yıkama yapılabilir. Lavabo tezgahı altındaki giderde tıkanma olması gibi durumlarda o nesneleri bazen cihaz ile çıkartmayı da tercih edebiliriz.

Okmeydanı lavabo tıkanıklığı açma banyo v tuvaletlerdeki lavabo tıkanması için tıkanmış lavabo açma özellikli aynı ekipmanları kullanırız. Bu sefer gıda yerine saç, sakal, civardaki yüzeylerin temizlenmesi sırasındaki kalıntıları vardır. Az önce bahsettiğimiz tüm bu yöntemler kanal içinden kullanılmakla birlikte bu yöntemleri deneyebilir ve basınçlı su ile yıkama yaparak lavabo kanalının açılması işlemlerini de uygulayabiliriz. Okmeydanı lavabo açma servisimiz en kısa sürede arayarak tıkanıklık sorununuzdan kurtulabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55