merter lavabo açma

Merter lavabo açma firması olarak lavabo açma cihazları sayesinde lavaboda birikmiş olan atıkları kameralı cihazlarla bulup temizlemekteyiz. Lavabo açma işlemlerinde hiçbir kırma dökmeye yer vermemekteyiz. Bu sayede fazladan maliyetin de önüne geçmekteyiz. Sizlerde profesyonel lavabo tıkanıklığı açma işlemlerinden yararlanmak için bizlerle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Merter Tıkanmış Lavabo Açma

Merter lavabo açma işlemlerinde lavabodan su gitmiyor problemini çözen firmayız. Lavabodaki su gitmiyor ise çözüm nedir? Gider borusu içerisindeki bulaşık artıkları , sakal , saç kalıntıları kaldığı sürece hep lavabodan su yavaş gidiyor gibi problemler karşınızda olacaktır. Robotla lavabo açan firma ekibimiz çeşitli kirlenme gibi durumlara maruz kalmayacak şekilde özel kameralı ile sorunları araştırmaya başlayarak sorunları tek tek tespit etmektedir. Lavabo gideri açmak için indirimli ucuz fiyatlarla lavabo açan tesisatçı ilk birkaç metreden başlayarak atıkları kanal içinde aramaya başlar. Genelde tesisata son derecede yakın bölgede atık birikmesi olabilir. Bazen cam kırıkları , saç , gıda artıkları veya diğer cisimler kanalı tıkasa da bazı yabancı cisimlerin geri alınması için özel yaylı sistemler veya atıklar için ilerletilmesi amacıyla açıcı yay aparatları çelik yaya takarız. Lavabo nasıl açılır yaydaki titreşimi kontrol eden ekip arkadaşımız, lavabodaki nesnelerin tamamen kıvrımlı yayların da takıldığı robot cihazla tamamen temizlendiğinden emin olarak adım atmaktadır.

Merter lavabo açma tıraş olurken devamlı tıkanan lavaboları açan firmadır. Pimaşları kırmadan lavabo açma çalışmaları kameralı lavabo açma sistemleri ile sorunların görülmesi nedeniyle kısa sürede tamamlanmaktadır. Artık yeni lavabolarınız için aynı hataları yapmayarak lavabo tıkanmasını önleme amaçlı daha bilinçli olarak tesisatınızı kullanabileceksiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55