kısıklı lavabo açma

Kısıklı lavabo açma fiyatlarımız 99 TL dir kırmadan özel robot cihazlarımızla lavabo tıkanıklığı açılması için 0216 612 55 90 aramanız yeterlidir. İstanbul lavabo açma firmamız Anadolu Yakası Üsküdar Kısıklı şubesi aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Tıkalı Lavabo Açan Tesisatçı

Kısıklı lavabo tıkanıklığı açma ile işlem yükü ve gün içinde ne kadar yoğun şekilde hizmet veriyor olsak da sizlere en hızlı şekilde gelmeye çalışacağız. Zaten şirket sloganlarımızdan bir tanesi aramanız ile 20 dakika içinde kapınızda olacak şekilde tesisatçılarımızın hazır bulundurulmasıdır. Bunu başarabilecek güçteyiz ve biz Çözüm Merkezi olarak tüm lavabo, banyo, tuvalet, temiz su hatlarına ilişkin sıkıntıları aşmak için yanınızdayız. Kısıklı lavabo açma analiz ekibimiz ile inceleme yapma sırasında bulduğumuz maddelerin bazıları polyester ve naylon gibi karışımları da bulunan ıslak mendil, kağıt havlu ürünlerine aittir. Ne kadar ucuz olursa satın aldığınız bu ürünler, doğallık bakımından son derece zayıf kalıyor. Erime özelliği olmayan ıslak mendil zaten hatları tıkayabilir fakat kağıt havluda da özellikle markasız veya ucuzlarına kaçmanız ve özellikle bazı lavaboları evye olmadan kullanabileceğiniz gibi ayrıntıları da eklersek maalesef tesisatınızı sıkıntıya düşürüyorsunuz demektir. Hatlar dolmaya başlar ve su bile lavabodan geçse tıkanacak duruma gelir. Belki orta büyüklükte bir pompa ile suyun gitmesi sağlanır fakat özellikle herhangi bir yöne doğru dönemeci olan borularda bu maddeler yer alıyorsa maalesef ki yine tıkanacaktır. Biz ise ince bir kablo ile o yerleri deşifre ederek, atığın tam içine yerleştireceğimiz bir başlık ve cihazın o kısmını döndürebilmemiz ile çok sayıda parçaya ayırabiliyoruz. Gerisi tazyikli su göndermek olup bu işte son derece makul şekilde sizlere yardımcı oluyoruz.

Kısıklı lavabo açma ile sert sabun kalıntıları, balık ve çeşitli hayvanları temizlerken oluşan iç organlarının tıkadığı hatlar içinde bizleri arayabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55