kemerburgaz lavabo açma

Kemerburgaz lavabo açma firmamız lavabo giderlerinde meydana gelen tıkanmaları son teknoloji lavabo açma cihazları ile açmaktadır. Lavabo tıkanması açma İstanbul ile giderdeki atıklar geri geliyor , nasıl düzelir , ne yapmak gerekli? gibi sayısız işlemlerde yanınızdayız. Yemek artıkları , tıraş sonrası yükselen lavabo suları geri gelir. Hemen boru ile bitişik gider hattı vardır. O kısmı söküp içerisine kıvrımlı yay göndeririz. Bunlar üzerlerine eklenebilir yaylardır. Giderin ağzından başlayarak uzun bir alanı atığı delecek şekilde açabiliriz. Bu işlem içten tahribat oluşturmadığı gibi bir süre sonra içteki tüm atıkların gittiği ve suyun çekildiğini kamera ile bakarak da görebiliriz.

Kemerburgaz Tıkanıklık Açma

Eyüp Kemerburgaz lavabo açma en mantıklı ve zararsız gider kanallarında temizlik çalışmaları sunmaktayız. Hızlı ve garantili olarak bir gider kanalına bakım yaptırmanın bir diğer yolu ise katı atık sistemleri ile alakalıdır. Lavabodaki tıkanmayı yok etmek için yine aynı mantık ile çelik yayı kanal içine göndeririz. Mutfak lavabosu veya banyolarda bulunan lavabolarda inanılmaz verimli sonuçlar alırız. Yoğun halde ağzına kadar atık suyun biriktiği bir kanal düşünün. Bu darbe oluşturu yay atığa termas ediyor. Ustamız yarım metre gibi uzunluktaki cihazdaki bu hattı hattı çekiyor ve kanala geçmesini sağlıyor. Cihazdaki titreşim dalgaları le önüne ne geliyorsa oradan oynamasını sağlıyor. En sonunda içerideki suyun da basınç oluşturucu etkisi ile hareketlenme başlıyor.

Kemerburgaz lavabo açma işlemlerinde tamamen atıkları lavabo gider hattını açacak şekilde sonuçlar oluşturuyoruz. Lavabo için kullanılabilir robot cihaz ile içteki maddelerin tamamen gitmesini sağlıyoruz. Boruların güzergahı boyunca alt katlarla bağlantılı kısımlardan ilerleriz. Bunu bir kamera yerleştirip de sonucunu alacak teknolojimiz vardır.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55