kayışdağı lavabo açma

Kayışdağı lavabo açma firmamız mutfak , banyo ve tuvalet lavabolarında biriken atıkları makineli lavabo açma hizmeti sayesinde açmaktadır. Mutfak lavaboları içerisine atılan yemek artıkları , çay çöpleri ve diğer atıkların atılması ile tıkanmaktadır. Bunun nedeni ise bu atıkların ufak olduğunu düşünerek tıkanmayacağını zannetmemizdir. Ama bu atıklar artık gidere çok atıldığından dolayı zamanla giderde tıkanıklık oluşturur. Hele ki birde gider borularında yanlış monte edilmiş boru varsa o zaman bu süre biraz daha aza düşebilir. Böyle oluşan tıkanmaları kameralı cihazlarla sayesinde rahatça görmekteyiz. Noktasal tespit yaptığımız borularda hiçbir kırma dökme işlemine yer vermemekteyiz. Bu sayede fazladan hasar ve maliyetinde önüne geçmiş bulunmaktayız.

Kayışdağı Lavabo Tıkanması Açma

Ataşehir Kayışdağı lavabo açma lavabolarda en sık yaşanan sorunlardan biri tahmin edildiği gibi tıkanıklık sorunudur. Bu durumda yapılan ilk şey kişisel olarak giderin açılmasıyla çalışılmasıdır. Ancak bu tür çabaların çokta işe yaradığı söylenemez aksine borulara zarar bile verdikleri söylenebilir. Kimyasal açıcılar , lavabo açıcılar , asitli sıvılar ilk aşamada akla gelen yöntemlerdir. Bu şekilde yapılan uygulamalar borulara zarar vermekte çözüm de üretmemektedir. Asitle yapılan ilk müdahale de pimaş contalarında ciddi hasarlar ortaya çıkar. Tıkanıklıklar devam ederken hasarlı borulardan geçişlerde akıntılar ve pis kokular oluşur. Aynı şekilde kimyasal açıcılar da borulara zarar verir ve erimelerine neden olur. Diğer ürünlerde etkili sonuçlar vermez. Bu noktada bu yöntemlerin bir kenara bırakılarak profesyonel bir ekibin çağrılması ilk adım olacaktır. Tıkalı lavabo açma hizmetleri sunan firmamız bu tür sorunların çözümü için günün her saati çalışmaktadır.

Kayışdağı lavabo açma işlemi bittikten sonra pimaş içerisini basınçlı su ile yıkarız. Bu sayede lavabo pimaşının içerisinde hiçbir atık kalmadığından emin oluruz. 0212 417 21 87 numaralı telefondan bizlere istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55