Hekimbaşı Lavabo Açma

Hekimbaşı lavabo açma firması olarak kameralı robot cihazlar ve kimyasal ilaçlarla tıkanmış lavabo açma hizmeti vermekteyiz. Ümraniye Hekimbaşı lavabo açma olarak aynı gün içerisinde İstanbul’un her ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Hekimbaşı Lavabo Gideri Açıcı Robot

Ümraniye Hekimbaşı lavabo açma hatasız lavabo gider temizliği yapan firmadır. Lavabo fayansını kırmadan lavabo açan firma ekibimiz sorunları tek tek bulmaktadır. Garantili lavabo tıkanma sorununu bulmak için kanal içlerine bakılması gerekir. Bundan 10-15 yıl önceki teknikleri kullanıyor olsaydık, kanala ulaşmak için tadilat yapmamız gerekirdi. Fakat bizler bunun yerine kamera takılan gider kanallarından görüntüyü ekrana alarak, sorunların görüntülenmesi ve ardından problemli bölgelere robot cihazın yönlendirilmesini tercih ediyoruz. Hekimbaşı lavabo açma lavabo tıkanıklıklarını açan makineler kullanılır. Makineler ile kameralı lavabo açma nasıl yapılır? Kamera adı üzerinde gözlem amaçlı olup uzun kablolara bağlıdır. Kamerayı kabloya yerleştirir ve kanal içinde ittiririz. İlk dirsekte takılacak bir yapısı yoktur. Lavabo tıkanması açma özelliği de budur. Kanaldan istediğimiz uzunluktaki alanlara ulaşırız. Problemler bazen çok uzakta yer alabilir. Gözlemin ardından yağlanmış, tıkanmış lavaboları en iyi açan lavabo açan firmalar robot cihaz kenara çeker ve içinden çekilecek çelik halatı gideri takarak ucuna da atığı kavrayacak aparat takar. Atık türüne göre değişiklik yapabiliriz ve kanal içinden tamamen kavrayacak düzeyde sistemdeki tüm birikinti halindeki nesneleri kısa sürede temizleyerek profesyonelde sonuç alırız.

Hekimbaşı lavabo açma boruyu açmak kırmadan çözümler sunar. Yeni, eski gider borularının olması fark etmez. Araştırma, temizlik aşaması gibi kısa sürer. Tıkalı lavabo açma fakat etkisi uzun süre devam edecektir. Ortada tesisat aksaklıkları varsa mutlaka gözlenir. Size haber verilir ve çözümün ne olacağı anlatılır. Arzu ederseniz bu türde de lavabo açan tesisatçı bol yedek parçaları ile destek olabilir.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55