çubuklu lavabo açma

Çubuklu lavabo açma firmamızda tıkanıklık açma makineleri ile 99 TL ye hizmet veriyoruz bize 0216 612 55 90 dan ulaşabilirsiniz. İstabul lavabo açma firmamız aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Çubuklu lavabo tıkanıklığı açma olarak mikrop artışı söz konusu olan, küçük şekilde başlayıp ilerleyen günlerde giderek formu ve büyüklüğü artan atıkların tam kalbine inmeyi başarabilen cihazlarımız mevcuttur ve bu yönde uzman şekilde hizmet vermekteyiz.

Çubuklu Lavabo Açan Tesisatçı

Çubuklu lavabo açan tesisatçı ile geçmiş senelerdeki yöntemler değil bu nesildeki özel cihazlarımız ile kötü kokulara neden olan hatları da tamamen temizliyoruz. Lavabo içine dökülen temizlik suları elbette bir miktar koku yapar. Özellikle çatlak olan borular evinizde varsa oradan olduğu gibi çıkar ve maalesef alt kat ilk başta olmak üzere oralarda sorun oluşturur. Atık sulardan bahsettiğimiz için etkisinin kırılması daha fazla zaman alır, çünkü beton içlerine kadar işlemiştir. Temiz su olsaydı en azından koku problemi oluşmayacaktı. Çubuklu lavabo açma ekiplerimiz küçük bir kamerası olan kablo ile biz bu sızıntıyı bulabiliyoruz. Sizin lavabo zemininde kaçıncı fayansa denk geldiğini anlayabilir ve matkap ile de kırma işleminin sadece orada işaretlenerek yapılmasına imkân verebilirsiniz. Olmadık fayansları kırarak size zorluk çıkartan firmalardan değiliz ve analiz tekniklerinin önceliğine inanıyoruz. Ayrıca lavabo içinde tıkanma imkanı olan ne kadar madde varsa yine kamera başlığı taşıyan o kablonun ucuna başka bir parça ekleyerek de tamamen temizlenmesi mümkündür. Amacımız sorunsuzca atıkları kısa sürede oradan uzaklaştırmaktır ve bunu kolay şekilde yapabiliriz.

Çubuklu lavabo açma ile tuvalet kokularına doğru ilerlemekte olan ve bir türlü gideremediğimiz sorunlar için bizleri arayınız.

TIKLA ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55